PFR5102J63J11L4BULK
MFR.Part #
PFR5102J63J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3800537
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 40V、63V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS