C4AFBBW4600F3NK
MFR.Part #
C4AFBBW4600F3NK
JLCPCB Part #
C6527931
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、1.2kV 6uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS