C4AF3EW5225A3BK
MFR.Part #
C4AF3EW5225A3BK
JLCPCB Part #
C3782797
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 22.5uF 400V、800V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS