C4AF1EW5620T3BK
MFR.Part #
C4AF1EW5620T3BK
JLCPCB Part #
C3810270
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、500V 62uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS