C4AF1EW5470A3AK
MFR.Part #
C4AF1EW5470A3AK
JLCPCB Part #
C3796303
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、500V 47uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS