C44PXGR5470RASK
MFR.Part #
C44PXGR5470RASK
JLCPCB Part #
C3794230
Package
螺栓,D85xL247mm
Description
-25℃~+70℃ 1kV、2.3kV 47uF ±10% 螺栓,D85xL247mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS