C44PXGR5150RASK
MFR.Part #
C44PXGR5150RASK
JLCPCB Part #
C3807812
Description
-25℃~+70℃ 15uF 1kV、2.3kV ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS