ALF70C102EL500
MFR.Part #
ALF70C102EL500
JLCPCB Part #
C4155133
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 150mΩ 18000hrs@85℃ 22.5mm 40mm 500V 8.53A@10kHz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS