C325C180JAG5TA7301
MFR.Part #
C325C180JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2247927
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
18pF 250V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS