C324C112FAG5TA
MFR.Part #
C324C112FAG5TA
JLCPCB Part #
C1645551
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.1nF 2.54mm 250V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS