ESW476M100AH2AA
MFR.Part #
ESW476M100AH2AA
JLCPCB Part #
C1498033
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 168mA@120Hz 370mΩ 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS