C323C511F3G5TA
MFR.Part #
C323C511F3G5TA
JLCPCB Part #
C1642565
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 510pF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS