CKR06BX103KR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CKR06BX103KR
JLCPCB Part #
C1138395
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 200V 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded