C322C683F1G5TA
MFR.Part #
C322C683F1G5TA
JLCPCB Part #
C1647658
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 68nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS