C322C471KAG5TA
MFR.Part #
C322C471KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628206
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 470pF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS