C323C104F5G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C323C104F5G5TA7301
JLCPCB Part #
C1916067
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 5.08mm 50V C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS