C322C103J2G5TA
MFR.Part #
C322C103J2G5TA
JLCPCB Part #
C1641034
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 200V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS