ALC80C911DC200
MFR.Part #
ALC80C911DC200
JLCPCB Part #
C1631871
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 2.77A@100Hz 200V 22.5mm 237mΩ@100Hz 35mm 35mm 8000hrs@105℃ 910uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS