C322C102K2R5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C322C102K2R5TA7301
JLCPCB Part #
C2181270
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1nF 200V 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS