C321C473FAG5TA
MFR.Part #
C321C473FAG5TA
JLCPCB Part #
C1647429
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
250V 47nF 6.35mm C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS