C315C432F1G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C315C432F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2420490
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 4.3nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS