ALS81H912NW400
MFR.Part #
ALS81H912NW400
JLCPCB Part #
C3814164
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 169mm 22mΩ@100Hz 24.3A@10kHz 31.8mm 400V 77mm 9000hrs@105℃ 9100uF ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS