ALS71U753NW100
MFR.Part #
ALS71U753NW100
JLCPCB Part #
C1646936
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 171mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 33.1A@10kHz 75000uF 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS