ALS81H103QM350
MFR.Part #
ALS81H103QM350
JLCPCB Part #
C1616708
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 131mm 22mΩ@100Hz 25.8A@10kHz 31.8mm 350V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS