ALS80C913QW100
MFR.Part #
ALS80C913QW100
JLCPCB Part #
C1617231
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 169mm 31.8mm 34.9A@10kHz 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm 91000uF ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS