ALS80A752NP400
MFR.Part #
ALS80A752NP400
JLCPCB Part #
C1617813
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 146mm 22.5A@10kHz 26mΩ@100Hz 31.8mm 400V 7500uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS