ALS80A103DB063
MFR.Part #
ALS80A103DB063
JLCPCB Part #
C599561
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 11.7A@10kHz 12.8mm 36mm 43mΩ@100Hz 62mm 63V ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS