ALS71H912DF100
MFR.Part #
ALS71H912DF100
JLCPCB Part #
C1614368
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 105mm 11000hrs@85℃ 12.8mm 14.4A@10kHz 36mm 39mΩ@100Hz 9100uF ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS