ALS71H362QC450
MFR.Part #
ALS71H362QC450
JLCPCB Part #
C1615622
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 17.5A@10kHz 20000hrs@85℃ 31.8mm 3600uF 450V 61mΩ@100Hz 67mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS