ALS70C183NF200
MFR.Part #
ALS70C183NF200
JLCPCB Part #
C1617740
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 18000uF 20000hrs@85℃ 200V 23A@10kHz 24mΩ@100Hz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS