ALS70A122DF450
MFR.Part #
ALS70A122DF450
JLCPCB Part #
C1663773
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 10.6A@10kHz 105mm 11000hrs@85℃ 12.8mm 1200uF 146mΩ@100Hz 36mm 450V ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS