ALS70A102KF630
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS70A102KF630
JLCPCB Part #
C1019073
Package
Bolt,D51xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 13.8A@10kHz 139.7mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 22.2mm 51mm 630V ±20% 螺栓,D51xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS