ALS40A472DB063
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS40A472DB063
JLCPCB Part #
C1580552
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 27mΩ@100Hz 36mm 4700uF 6000hrs@105℃ 62mm 63V 7.5A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS