ALS31A103KE100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS31A103KE100
JLCPCB Part #
C1589010
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5A@10kHz 10000uF 100V 18000hrs@85℃ 22.2mm 28mΩ@100Hz 51mm 82mm ±20% Bolt,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS