ALS30A682DB063
MFR.Part #
ALS30A682DB063
JLCPCB Part #
C1019710
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 26mΩ@100Hz 36mm 62mm 63V 6800uF 9A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS