ALF70C102DD250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF70C102DD250
JLCPCB Part #
C1017221
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 111mΩ 15000hrs@85℃ 22.5mm 250V 3.09A@100Hz 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS