ALF40C472KP250
MFR.Part #
ALF40C472KP250
JLCPCB Part #
C1614438
Package
插件,D50xL105mm
Description
105mm 250V 4700uF 50mm ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS