ALS81H562QH450
MFR.Part #
ALS81H562QH450
JLCPCB Part #
C1616264
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5A@10kHz 31.8mm 33mΩ@100Hz 450V 5600uF 9000hrs@105℃ 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS