ALF20G222EH200
MFR.Part #
ALF20G222EH200
JLCPCB Part #
C1612123
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 200V 2200uF 25mm 40mm 53mΩ 6.29A@100Hz 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS