ALF20G182EF200
MFR.Part #
ALF20G182EF200
JLCPCB Part #
C1611842
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 1800uF 200V 25mm 40mm 5.27A@100Hz 50mm 68mΩ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS