ALF20G122ED200
MFR.Part #
ALF20G122ED200
JLCPCB Part #
C6464084
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 124mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 200V 25mm 4.69A@10kHz 40mm 40mm ±20% Plugin,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS