ALF20G102EP550
MFR.Part #
ALF20G102EP550
JLCPCB Part #
C1619302
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
1000uF 105mm 40mm 550V ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS