ALF20G102EL450
MFR.Part #
ALF20G102EL450
JLCPCB Part #
C1612413
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
1000uF 40mm 450V 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS