ALF20C471EF450
MFR.Part #
ALF20C471EF450
JLCPCB Part #
C4155138
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 3.08A@100Hz 40mm 450V 470uF 52mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS