ALF20C271EE600
MFR.Part #
ALF20C271EE600
JLCPCB Part #
C1613656
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.48A@100Hz 22.5mm 270uF 333.8mΩ 40mm 45mm 600V ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS