ALF40G561EF350
MFR.Part #
ALF40G561EF350
JLCPCB Part #
C1612863
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
350V 40mm 50mm 560uF ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS