ALC80D431DF450
MFR.Part #
ALC80D431DF450
JLCPCB Part #
C1611885
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.65A@100Hz 304mΩ@100Hz 35mm 430uF 450V 50mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS