T551B506M025AH4251
MFR.Part #
T551B506M025AH4251
JLCPCB Part #
C1577046
Description
-55℃~+125℃ 170mΩ@100kHz 25V 50uF ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors