ALC80D223EH063
MFR.Part #
ALC80D223EH063
JLCPCB Part #
C5549545
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10.07A@100Hz 10mm 22000uF 24mΩ@100Hz 40mm 60mm 63V 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS