ALC70A431BD250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC70A431BD250
JLCPCB Part #
C3721083
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.65A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 250V 25mm 40mm 428mΩ@100Hz 430uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS